Hakkımızda

Turkkol Advies Group olarak, 2003 yılından beri Sigortacılık, Para Transferi ve Emlak Danışmanlığı ve 2015 yılı itibari ile Türkiye Vizesi konularında hizmet vermekte ve danışmanlık yapmaktayız. Yıllara dayalı tecrübemiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize Türkçe, Hollandaca ve İngilizce dillerinde hizmet vermekteyiz.

Hizmet Birimlerimiz


1. Sigortacılık

Şirketimiz, çalıştığı çok sayıda sigorta şirketi ve uluslararası brokerlar ile geliştirdiği işbirliği sayesinde, müşterilerine fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun sigorta çözümlerini sunmakta ve rekabet üstünlüğüne sahip bulunmaktadır.

Kurumsal ve bireysel sigortacılık alanında birçok firmaya ve kişiye hizmet vermektedir.

Risk ve Sigorta yönetimi, riske göre özel şartların belirlenmesi ve sigorta şirketi alternatifli teklif çalışmalarıyla başlatılmakta, teklifin onaylanmasından sonra, poliçelerin en kısa sürede teslim edilmesiyle devam etmektedir.

Şirketimizin profesyonel yaklaşımı nedeniyle, müşterilerimiz sigorta işlemleri ile ilgili çalışmalarda minimum efor ve mesai harcarlar.

Turkkol Advies Group, “Zilveren Kruis Achmea” Kollektief sigorta şirketinin ayrıcalıklı bir üyesi ve acentasıdır. Bizim aracılığımızla düzenlenmiş tüm sağlık sigortaları Zilveren Kruis Achmea garantisi altındadır.

2. Türkiye'ye Para Transferi

Türkiye'ye düşük maliyetli, güvenli ve kolay para göndermek Turkkol aracılığıyla artık çok kolay. İşleriniz ve sevdikleriniz için Türkiye'ye para göndermek için yüksek komisyonlar ödemeye son!

  • Güvenilir: Şirketimizin bütün faaliyetleri düzenlemelere tabidir, bütün işlemler 100% yasal ve bankalar aracılığıyla yapılmaktadır.
  • Düşük Maliyet: En iyi döviz kur oranı garantisi ve çok düşük para transferi komisyonları ile çalışırız. Bankanıza kıyasla 90% tasarruf edebilirsiniz.
  • Kolay ve Erişilebilir: Eğer ihtiyaç duyarsınız destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır beklemektedir.

3. Emlak Danışmanlığı (Hypotek Adviser)

Hollanda'da ev satın almak avantajlıdır. Çünkü yatırım değeri açısından Hollanda emlak yatırımı için önemli bir yerdir. Aynı zamanda Mortgage sistemlerinin çeşitliliği herkes için bir seçenek sunar. Bu aynı zamanda bir uzmanlıkta gerektirir. Turkkol Advies Group, Emlak ve İpotek kredisi alma konusunda müşterilerine danışmanlık yapmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz bir emlak veya gayrimenkul için araştırmanız gereken pekçok koşul ve düzenlemeniz gereken pekçok belge vardır. Hollanda vergi hukukuna ve emlak piyasası koşullarına olan hakimiyetimiz ve tecrübemizle üzerinizdeki bütün yükü alarak tüm belgeleri ve anlaşmaları sizin adınıza biz yürütürüz. Aynı zamanda Türkçe yardım alırsınız. Size ise sadece hangi evi alacağınıza karar vermek kalır.

4. Turkiye Vizesi

Türkiye'ye girişte vize ihtiyacı olanlar ve Hollanda vatandaşları yada Hollanda'da yaşayan yabancılar için Türkiye vizesi hizmetleri vermekteyiz. Türkiye'ye giriştie Ekim 2015 itibari ile artık sınır kapılarında vize almak mümkün olmayacaktır. Aynı şekilde, eğer öncedem E-Vize alınırsa gümrük paılarında uzun beklemeler son bulacaktır. E-Vize alması çok kolay, kısa ve anında bir işlemdir. Türkkol aracılığıyla anında ve ucuz bir şekilde e-vize alablirsiniz.

Siz de Turkkol Advies Group ile tanışın, hayatınız kolaylaşsın.

Her türlü sorunuz için bize 020 - 412 06 07 numaradan ulaşabilirsiniz.