İş Yeri Sigortasi

Bildiğiniz gibi işyerinizi sigortalamanız, işyerinizi ve şirketinizi karşı karşıya olduğu tüm risklere karşı korumaya almak için çok önemlidir.

Yangın, hırsızlık, bina hasarı, su basması, işyerinde kullanılan eşyaların hasarı gibi fiziksel risklere karşı koruma gerektiği gibi, şirketinizin iflasına, yada ticari zarar veya kayıplara karşı da sigorta yaptırmanız şirketiniz için çok önemlidir.

İşyeri sigortası, ticari işletme sahiplerinin tamamını yakından alakadar eden ve gerçekleşmesi durumunda çok ağır maddi hasarla sonuçlanan; yangın, hırsızlık ve diğer pek çok riski güvence altına alır. İşyerinin kendisini teminat altına alan bu sigortalar ayrıca işyerinde kullanılan makinaları, her tip demirbaşı, hammaddeyi, hazır ürünleri ve diğer malzemeleri ilgilendiren risklere karşı da güvence sunar. Yani en kısa ifadeyle işyeri sigortası, işyerinin tamamını teminat altına almaktadır

Kazancınızın sürekliliği için şirketinizin devamlılığı esastır. Ancak iş hayatında kazancınızın surekliliğini tehdit eden pek çok riskle karşı karşıya kalırsınız. Ödemeleri zamanında yapmayan müşteriler, teslimatları geciktiren veya malları teslim etmeyen tedarikçiler, ürünlerin transportu sırasında oluşan hasarlar, fırtınalar, hırsızlıklar bu risklerden sadece birkaçıdır.

Tüm bu riskleri taşımak zorunda değilsiniz!

Paket olarak satın alabileceğiniz işyeri sigortası ile tüm riskleriniz ortadan kalkar.

Peki, şirketinizin veya işyerinizin hangi sigortalara ihtiyacı var?

Bizim görevimiz, işletmenizde karşı karşıya olduğunuz tüm riskleri yönetebilmeniz için gerekli olan sigortalar için size danışmanlık vermek, tavsiyelerde bulunmak ve mümkün olan en düşük maliyetle, en kapsamlı işyeri sigortası paketine sahip olmanızı sağlamaktır.

İNDİRİMLİ İŞYERİ SİGORTASI = AVANTAJ PAKETİ: (VOORDEELPAKKET)

Avantaj Paketi işinizin sürekliliği için gereken tüm sigorta çeşitlerinin bir araya getirildiği pakettir. Daha yüksek prim indirimi ile en kapsamlı sigortaya sahip olursunuz.

İş yeri AVANTAJLI PAKET Sigortası iş yeri sahipleri düşünülerek mümkün olan tüm riskleri en ekonomik şekilde kapsayabilmek için hazırlanmış bir sigorta paketidir. Dükkanınızdaki mallardan dekorasyonunuza, müşterilerinizden çalışanlarınıza, makinelerinizden elektronik cihazlarınıza kadar değer verdiğiniz tüm taşınır ve taşınmazları ekonomik bir şekilde güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca kendinizi, çalışanlarınızı, müşterilerinizi ve çevrenizi de korumuş olursunuz.

VoordeelPakket Avantajları:

  • Şirketiniz ve yaptığınız işle tam uyumlu sigortalar bir aradadır.
  • Gereksiz sigortalar için prim ödemezsiniz.
  • Hızlı hasar ödemesi yapılır.
  • Kısıtlayıcı kurallar ve işlem masrafı yoktur.
  • Paket indiriminden faydalanırsınız.