Şirket Binası Sigortası

Şirket binası sigortamız, binanızda oluşan herhangi bir hasara karşılık tüm hasarın karşılanmasına yönelik bir sigortadır. Bina dışında oluşan hasarları da kapsar. Elektrik kaçağı, yangın, sel, yıldırım düşmesi, fırtına sonucu hasarlar, ağaç düşmesi, hırsızlık, patlama, kar yağışı hasarı, dolu hasarı, yol yıkım çalışmalarından doğan hasarlar gibi hasarları kapsar.

İşyeri sigortaları; betonarme ve kagir yapılarda faaliyet gösteren satış yerlerini, atölye ve depoları, endüstriyel üretim tesislerini, fabrikaları, her çeşit imalathaneyi, ardiyeyi ve ambarı kapsamaktadır. Bu sigortalar işyerinde çıkan yangınlardan, hırsızlıktan, ekipman ve demirbaşların kullanılmaz hale gelmesine sebep olan risklerden doğan parasal hasarın karşılanmasını sağlar. Cam kırılması tazminatı dahi sunabilen işyeri sigortalarının teminat aralığı, genel ve özel şartları, limitleri sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterebildiği için en avantajlı poliçe için Turkkol uzmanlığını tercih edin.

tag-line

Avantajlarınız

  • Spesifik riskler için geniş kapsamlı risk sigortasıdır.
  • Sınırları genişletilmiş sigorta kapsamına sahip olursunuz. Endüksiyon, kar, dolu, yıkım çalışmaları gibi normal durumlar dışında oluşabilecek hasarları da kapsar.
  • Kaza oluştuktan sonra hasarın daha fazla büyümemesi için yapılan harcamalarda kapsamaktadır.
  • Sigorta şirketlerinin hasarınızı karşılamama veya eksik karşılama risklerine karşı korunursunuz. Toplam sigorta prim tutarınıza göre hasarınızın tamamı karşılanır ve düşük oranlı hasar ödemelerine karşı sizi garanti altına alır.
  • Sigortaya kayıtlı ürün veya mallarınızın değeri her yıl “Central Bureau of Statistics” ( Merkezi İstatistik Bürosu) değerlemerine göre yeniden güncellenir ve hasarın güncel bedeli ödenir. Böylece ürünlerin yada stoğunuzdaki malların değer artışlarına karşı sigorta kapsamınız da eş değerli olarak artmış olur.